Argox F1 Barkod Yazıcı Fiyatı

Argox F1 barkod yazıcı  ekonomik maliyet, basit kullanım, ve dayanıklılık gibi özellikleriyle ön plana çıkan barkod etiket yazıcısıdır. Ölçek olarak ortalamanın altında olan üretim uygulamaları için tercih edilen olan Argox F1 yazıcı 203 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir .  Plastik malzemelerden üretilen Argox F1 dayanıklı, darbelere ve ortamın diğer olumsuz koşullarına karşı iç parçalarını koruyabilmektedir. Argox F1 yüksek veri iletişimini sağlayan USB 2.0 arabirimiyle esnek bağlantı ya sahiptir. Ayrıca paralel ve seri port, klavye girişi içinse PS/2 girişi vardır. Yazdırma hızı en fazla 152 mm/sn ye çıkabilmektedir. Argox F1 barkod yazıcının 104 milimetre baskı genişliğine sahiptir. 8 MB DRAM ve 4 MB flash belleğe sahip hafıza kapasitesi bir çok dosya boyutunun depolanabilmesi için yeterli seviyede olmaktadır.

Teknik özellikleri arasında Ribonlu yazdırma (Termal Transfer) ve Ribonsuz yazdırma (Direk Termal) özeliğiyle iki çeşit baskı yöntemine sahiptir. Çözünürlüğü 203 dpi ve 8 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 152 mm sn ( ips) dir. Baskı genişliği 104 mm ve baskı uzunluğu en fazla 2286 mm ye kadardır. Centronics paralel, Rs 232 Seri, USB ve PS/2 Klavye bağlantı tiplerine sahiptir. Okuduğu barkod tipleri PPLB (Code 128 UCC, Code 128 otomobil, Code 128 alt A / B / C, UCC / EAN 128, Interleaved 2 of 5 haneli ve insan okunabilir kontrol hanesi, Posta kodu Almanca, Matrix 2 5 onay toplamı ile Interleaved 2 of 5 , UPC 2 of 5, 2 ve 5 haneli Code 39, Code 39 onay toplamı ile haneli, Code 93, EAN-8 ve EAN-13, Interleaved Codabar, Postnet, add-on UPC-A 2 ve 5 haneli, UPC-E, add-on 2 ve 5 haneli add-on, GS1 Veri Bar) dir. 2D barkod okuma tipleri ise  Maxicode, PDF-417, Data Matrix (ECC sadece 200), QR code, Kompozit kodu dur.

İsteğe bağlı olarak eklenti seçenekleri mevcuttur. Kesici Ünitesi, Etiket Sıyırma Ünitesi, RTC (Gerçek Zaman Saati) kartı, Font Kartı (Çince, Japonca ve Korece dilleri için), Harici etiket kaynağı ünitesi, Argokee Klavye, Argonet Print Server isteğe göre eklenebilecek özelliklerdendir. Boyutları 309 mm, 255 mm, 390 mm dir. Ağırlığı 7.5 kg dır. (Etiket ve ribbon takılı değilken)

Argox tarafından 1 yıllık bakım ve teknik servis hizmeti garanti kapsamındadır. Ürünle beraber kullanım kılavuzu ve driver cd leri beraberinde verilir.

Bu yazı TR Blog kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.